Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
Du**** Yü****

Hocam 2011 yılında belfıtığından ameliyat oldum.uzun Bir süre ağrılarım ortadan kalkmıştı.fakat son üç beş aydır ara ara tekrar ağrılarım olmaya başladı .son dönem sıklaştı her iki ayağımda küçük parmaklardada uyuşma ve hissizlik mevcut.Mr çektirdim sonuçlarım çıktı .size göndersem benım için açıklarmısınız.

Kadın
De**** Ba****

Hocam ben 5 gün önce ilasik ameliyatı oldum bir gözümde hiç bir sıkıntı olmadı ancak sağ gözümde flep kaydı ve hemen bir daha operasyona alarak flep oturtuldu.Şu anda epitelizasyonum iyi olduğu söyledindi ancak gözüm çok bulanık ve puslu.Çok endişeleniyorum.1 ay gibi bir sürede iyileşme gerçekleşecek dediler.Flep kayması durumu sonucu etkiler mi?Yardımcı olursanız sevinirim.

Kadın
Se**** Ak****

Hocam merhabalar . 4 aydır dizim 5-6 gün aralıklarla şişiyor . Şişince 4-5 günlük süre içerisinde yavaş yavaş şişiyor . Ağrı var ve ağrı tüm bacağıma yayılıyor . Merdiven inip çıkmak ayakta çok kalmak ya da tempolu ya da normal yürüme ağrı ve sızılı oluyor . Üniversite hastanelerinde dahiliyede gerekli tetkikler yapıldı romatolojik bir şey olabilir mi diye . Herhangi bi olumsuzluk çıkmayınca direk romatolojiye yönlendirilmedim . Dışardan romatolojiye randevu aldım alan uzmanı görsün diye . Diz emarım temiz . Dizimden sıvı alınıp kan gibi incelendi ve olumsuzlukla karşılaşılmadı. Evet fazla kullanma yorgunlukla ilgisi var ama sürekli olduğu için ilgisi yok mu acaba diye düşünüyorum. Spor yapmadım yapmıyorum. Sebebini bulmak için çok çabalıyorum . Hocam bu konu ortopedik bir durum mu yoksa altında başka sebepler olabilir mi? Lütfen fikrinize ihtiyacım var. Teşekkür.

Kadın
Se**** Ak****

Hocam merhabalar . 4 aydıydık dizin 5-6 gün aralıklarla şişiyor . Şişince 4-5 günlük süre içerisinde yavaş yavaş şişiyor . Ağrı var ve ağrı tüm bacağıma yayılıyor . Merdiven inip çıkmak ayakta çok kalmak ya da tempolu ya da normal yürüme ağrı ve sızılı oluyor . Cerrahpaşa ve çapa hastanelerinde dahiliyede gerekli tetkikler yapıldı romatolojik bir şey olabilir mi diye . Herhangi bi olumsuzluk çıkmayınca direk romatolojiye yönlendirilmedim . Dışardan romatolojiye randevu aldım alan uzmanı görsün diye . Hocam bu konu ortopedik bir durum mu yoksa altında başka sebepler olabilir mi? Lütfen fikrinize ihtiyacım var. Teşekkür.

Erkek
ab**** ca****

merhaba hocam ben 20 yaşında birisiyim bende 4 yıldır kıl dökülme yaşiyorum saçım ve göğüz ve etek arası kıllar dökülüyor doktora gittim kan tahlili aldı hormon bozuklu testi,kan mikrop olup olmadığını için test yaptı , vitamin eksikliği test yaptı ... ve sonuçlarda hiçbir sorun çıkmadı dedi hormonların gayet iyiydir dedi vitamin depolamasıda iyi dedi kanında mikroplukta yok yani doktorlar neden döküldüğü bilmedi sadece birtane sprey yazdı nedeni bilmeden sprey yazdı bu kıl dökülmeler bir hastalıkmıdır size sormak istedim ne olursanız derdimi öğrenin hocam lütfen

Kadın
em**** Te****

merhaba hocam şuanda midemin kenarları midem falan acıma yapıyor yatağımda ne sağıma ne soluma nede sırt üstü yatabiliyorum.

Kadın
Ed**** Ka****

Merhabalar, bu ay reglim nerdeyse tamamen kahverengi leke şeklinde ancak regl günü kadar sürdü. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen hala kahverengi parçalar gelmeye devam ediyor, ayrıca vajinal kuruluk var. Bu lekelerin nedenleri ne olabilir? Teşekkürler

Kadın
Fİ**** ER****

El ve ayak parmaklarımda karıncalanma ve uyuşma var bel ağrısı olmaya başladı.Mr çektirdim sonucunda L 4-5 ve L5 S1 intervertebral diklerde dejeneratif sinyal kayıpları izlendi.Lomber vertebralarda faset eklem hipertrofilleri izlendi diyor. Acaba durumum nedir bilgi ve öneriler için teşekkür ederim

Kadın
Ni**** Yı****

İyi akşamlar emel hanım. 2 ay önce sol alt birinci azı dişim elektrik çarpar gibi oldu. 15 gün sürdü geçti ama dokununca dişe kesiliyormuş gibi acı. Dişe dokunmayınca ağrı yok. Diğer tarafımla yerken yada bir çene hareketi denk gelirse ağrıyor. Diş dr. Panoromikte diş sağlam dedi. Dişler kanamalı idi. Küretaj yaptırdı. Gargara falan halen aynı durum ağrı arada oluyor. Agumentin işe yaramadıı. Eskiye göre azaldı fakat halen devam ediyor çene hareketinde şiddetli ağrı. Sizden ricam istanbul dışında oturuyorum. Destek verebilir misiniz. Diş panoromik rötgenini sidi le verebiliriz dediler.

Erkek
Em**** Ya****

2013 yılında burun ameliyatı oldum.sonra bas dönmesi ve burnumdan nefes alamama başladı.2016 yılında ayni hastanede 2.ameliyatı yaptılar.sonrasinda tekrar nefes alamama tekrar devam etti kulaklarımda basınç ve sürekli orta kulak iltihabı olmaya başlıyor ve halen nefes alamama ve baş dönmesi kulaklarda doluluk ve basınç devam etmekte.butun hayatım bitmiş gibi şuan. Lütfen yardım edin hocam.