Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
Mu**** çe**** –

Merhaba benim kulağımda doğuştan kepçelik var ve kulağımın memesı yok ameliyat ile kulak memesi yapılır mı? Amelıyat olursam kaç TL ye olurum yanıtınız için teşekkür ederim.

Kadın
Nu**** Hö**** –

Merhabalar oğlum 7 yaşında el parmağı kapıya sıkıştı ve altına kan toplandı 1-2 gün içinde kan patladı ve tırnak havada kaldı ancak bu arada düşecek tırnağı bir şekilde yedi aradan 1,5 ay gibi bir süre geçti dipte tırnak geliyor gibi ama dip kısımla ön kısım arasında bombe var ve çocuk doktoru yediği için ön kısmın tırnak olmayan kısım gibi olduğunu ondan dolayı tırnağın tam gelemeyeceğini söyledi bu mümkün mü? bir de eğer böyle bir durum olursa yapılabilecek birşey var mı o şekilde sadece dipte tırnakla kalmasını istemem görsel olarak kötü tırnak tekrar yerine gelir mi yoksa öyle kalır mı bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyi günler.

Kadın
Pı**** Gü**** –

Merhaba, babamda rinofima var. Kütahyada yaşıyoruz. İstanbula gelmemiz mümlün değil. Kütahya ve uşak civarında lazer tedavisi yapan bir doktor önerebilir misiniz?