Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
es**** ka**** –

hocam merhaba; benım ellerımde küçük yaştan beri devam eden bi titreme var sol elımde daha cok var ve ıkı elımle zman zaman bısey tasıyamaz oldum bununla ılgılı sızden bılgı almak ıstıyorum sebebını cok kez ınt arastırdım ama hekıme hıc basvurmadım

Uzm. Dr. Banu TAŞCI FRESKO
Banu TAŞCI FRESKO -

Selamlar Küçüklükten Beri Olması Genetik Olma Olasılığını Akla Getiriyor. Muayene Ve Biyokimya Tetkiklerinizde Problem Var Mı Diye Bakılıp, Genetik Kabul Edilirse İlaç Verilebilir.

Erkek
Mo**** Ka**** –

iyi akşamlar doktor hanım ben mehmet karakuyu afyon ili sandıklı ilçesinde oturuyorum,benim bir 11 aylık kız bebeğim var fakat beslenmesi zor oluyor iştahı yok gaostra poliniklerinde tedavi ve tahliller sonucu kötü bir sonuç çıkmadı bir böbreğinde küçük bir taş teşhis edildi bunun ilerde bir zararı olurmu?Birde anne sütü yetersiz olduğu için hazır mama kullanıyoruz infatrini,smilack,gibi mamalar şuan bebek 5500 kg ve gelişimi çok yavaş nedeni ve tedavisi varmı cevaplarsanız memnun olurum saygılar,selamlar.

Kadın
Sa**** El**** –

noroloji hekimine gittim emar istendi emarimda lezyonlar gözüktü beni profa yönlendirdi salı günü ilaçlı emarım var ama sizden lezyonlar hakında bilgi almak istiyorum tşklr şimdiden beni netleştirirseniz çok sevinirin saygılar.

Erkek
Ul**** Yı**** –

Merhaba Banu Hanım; 30 yaşındayım yaklaşık 17-18 yıldır zaman zaman uzun aralıklarla zaman zaman da çok sık olmak üzere geceleri uykudan bağırarak uyanıyorum bu duruma çoğunlukla kolumun uyuşması eşlik ederen bazı zamanlarda ani hareketlerle kendime ve çevreme zarar verme durumunda olabiliyor(yumruk ,yataktan düşme sıçrama v.s) , bu çığlıklar çoğunlukla uykunun ilk 2 saati içerisinde yada sabaha karşı oluyor..bir kaç defada uykudan bilinç bulanıklığıyla herşeye yabancı bir şekilde uyandım.. yaşadığım bu sıkıntının ne olduğu nedeni ve çözümü ile ilgili olarak yardımcı olmanızı rica ediyorum..

Kadın
ka**** çe**** –

sol elimin serçe parmağım uyuşuk ve güç kaybı var tedavisi nedir teşekkürler

Kadın
ha**** TÖ**** –

şeker hastalarında uykuda konuşma görülürmü teşekkürler