Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Erkek
Şe**** DA**** –

Merhaba, Eşim 6 ay öncesi rahim ameliyatı esnasında alt üreter yaralanması oldu farkına varılıp katater takıldı. 3 ay sonra katater çıkarıldığında yaralı bölgede darlık olduğu ve grade 2 hidronefroz tanısı konuldu ve tekrar katater takıldı. 3 ay geçti şimdi cerrahi müdahale ile üreter dar bölgeye müdahale yaplacağı söyleniyor. Ameliyatsız çözüm olabilir mi ? Katater çıkarıldığında, Düzelme olmamışmışmıdır ? İlgilenirseniz sevinirim. Saygılar. İyi çalışmalar.

Kadın
CA**** AK**** –

Hocam merhaba, Gaziantep'ten ulaşıyorum size, ben Cahit Aktimur. Hocam eşim 7 ay önce normal Doğum yaptı. O günden bu güne idrarı sola doğru akmaya başladı. 10 kere idrara çıkıyorsa 9 unda üzerine işiyor. Gaziantep'te bir çok kadın Doğum uzmanına danıştık ayrıca üroloji doktoruna da gittik ancak herkes başka bir teşhis koydu ve biz ikna olmadık. Bu durumla alakalı en son olarak size ulaştım. Şu an yurt dışında olduğunuz bilgisini aldım. Ancak belki bize ön yardımınız olabilir umuduyla size yazmak istedim. Bebeğimiz olduğu için ancak siz gelin derseniz gelebiliriz İstanbul a ... böyle bir durumla daha önce hiç karşılaştınız mı gelmemiz bu duruma bir çözüm olur mu ? Çok zor durumdayız yardımınızı rica ediyoruz. saygılarımla