Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
Ba**** Is**** –

Merhaba hocam . Ben 19 yaşındayım. Benim sorunum göğsümde iki tane yeni kahverengi-Kızılımsi ben çıktı yaklaşık 6 ay oldu farkedeli . küçüktüler ama zamanla buyuduklerini farkettim suan ikiside 4 mm bir tanesi once kenarlarina dogru ten renginde genişledi sonra ten rengi olan kısım koyulasmaya basladi hic bir kaşıntı ağrı yok ama göğsümun baska kısımlarında hafif sancilar oluyor ailemdede böyle bir hastalık yok gecen sene guneste bacaklarim cok yanmisti ustelik cilt kanserinin daha cok sarışın mavi gozlulerde oldugunu duydum bende oyleyim lütfen bana yardımcı olun bu sorun için hangi bölüme gitmeliyim

Kadın
Hi**** Al**** –

Merhaba hamide hanım ben size geliyordum hep. Cildim için sivilceler için. Şimdi saçlarım çok dökülüyor hiç bir şey işe yaramıyor . Ve acılmalar oldu banya ne yapmalıyım sizce şimdiden teşekkür ler .

Erkek
hü**** to**** –

ayak baş parmağımda beliren morluk korkutuyor.darbe sonucu olmadığına emin olduğum bir kan oturma belirtisi var.fotoğrafını göndersem yorum yapabilirmisiniz.

Kadın
Mu**** at**** –

Merhaba hocam...yaklaşık iki yıl önce saçlarımın dip kısmında tahmin ediyorum ki strese bağlı olarak küçük kabarcıklar halinde kasinti ile birlikte yara çıktı ve bununla birlikte saçlarım dipten döküldü bir daha yeniden çıkmadı. .lütfen bu konuda yardımcı olurmuşunuz? ??teşekkür ederim