Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
se**** il**** –

ramotoloji doktoru devlet hastanelerinde çok zor bulunuyor cevap verirseniz çok sevinirim parmak kemiklerim ağrıyor özellikle sabahları kemik ölçümü yaptırdım sınırda çıktı triot ameliyatı oldum ilaç kullanıyorum bununda etkisi oluyor sanırım tşk ler

Kadın
Ay**** Su**** –

Merhaba 37 yasinda bir bayanim son 4 yıldır eklem ve kas agrilarim var ve gittikce ilerliyor. Bircok yerimde kireclenme ve fibromiyalji var Agrilardan hareket kisitliligi oluyor ve boyun ve bel fitigi da var . Birkac kere fizik tedavi aldim akupunktur ve biorezonans tedavisi denedim ve bircok ilaclar antidepresan agri kesici, kas gevşetici, nöropatik ilaclar vs kullandim uzun sure etkili olmadi ve bircok yan etkisi var ve malesef alerjik bir bunyeye sahibim. Kisaca bu tip rahatsizliklarda yumurta kabugu zarinin cok faydali oldugu bircok arastirmada yer alıyor. Dogrulugu nedir? Kullanmamda herhangi bir sakinca olur mu? Yumurtaya alerjim yok fakat bir tablet icerisinde 20 tane yumurta zarina eş deger extre bulunuyormus bu biraz fazla degil mi? kafam karıştı acikcasi bu alerjik reaksiyon yapar mı? Nem @ kullanilabilir mi? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.