Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Erkek
Ra**** Kı**** –

boğazımda boynumda kafamda sırtımda vede döş bölgemde devamlı gezen vede acı veren bir şey var acaba bende kıl kurdumu var çok acı veriyor sanki tırnaklıyor

Erkek
Mü**** Ma**** –

Mide katlama ameliyatı yapıyor musunuz? Ben 1.93 boyunda 124 kiloyum. Çevremde mide ameliyatı olan da başka yöntemlerle kilo veren bir çok tanıdığım var. Ameliyat olanlar memnun ve bana da öneriyorlar. Fakat boy kilo orantım yüzünden ameliyat olamayacağımı söyleyenlerde var. Ben de bel fıtığı olduğu için aldığım her kilo ağrı olarak fazladan yük oluyor üstüme. Kilo vermek için ne kadar çabalasam da etki göremiyorum. Bu yüzden ne yapmalıyım? Mide katlama ameliyatı olabilir miyim?

Kadın
sa**** de**** –

kilolarimdan dolayi mide katlama yaptirmak istiyorum fiyati ne kadar ?

Kadın
Me**** Ka**** –

Merhaba doktor bey benim Karnım ağrıyor du 1 haftadır bende genel cerrahiye gittim ve kan idrar tahlili yaptı kanında CRP 3e yakın çıktı şimdi ne yapmalıyım Teşekkürler

Kadın
Ed**** Ak**** –

Merhaba, 1 hafta önce laparoskopik tüp mide ameliyatı oldum, 1 hafta geçti şuan gayet iyiyim. Fakat sigara kullanıyordum ve şuan epey zorlanıyorum, tekrar sigara ne zaman içebilirim? Ya da sık sık olmasa da şuan 3-5 günde 1 en azından içsem bile bana yetecektir. Sigara hakkında ne önerirsiniz?