Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
AL**** SA**** –

İyi günler hocam ben 4 yıl önce özel bir şirkette çalışıyorken toplu işten çıkarılma sonucu işten cıkarıldım, mahkeme süreçleri vs derken bu günlere geldik.şu an işsizim 2 veya 3 ay içerisinde yeni bir işe başlayacağım inşaallah .mesleğim tornacı ve kumpas ve mikrometre gibi hassas ölçü aletlerini kullanmam gerekiyor.. 1974 doğuluyum şuan kullandığım gözlüğü yaklaşık beş yıldır falan kullanıyorum fakat son bir yıldır yakınlarda bozulmaya başladı.mesleğim de .çalışabilmem için yakınlarımın da mutlaka iyi olması gerekiyorTüm gece boyunca uyumadım araştırdım ve size ameliyat olmaya karar verdim. supracor tedavisi bana ve yaşıma uygunmu ve yapılırsa iki ay içerisinde tam iyileşirmi .Şu an sosyal güvencem yeşilkart ,tedavinin bana maliyeti ne kadar olur.bana özel indirim yapmanız mümkünmü .(yaklaşık 8 yıldır gözlük kullanıyorum 2006 da sağ ( +0,75 +0,5 105) sol (+050+050 75) iken 2010 dan beri sağ(+3,00+1,00 115) sol (+2,00 +0.5 95)hipermetrop şimdiden teşekkürler.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene sonrası göz yapınız lazer işlemi için uygun ise supracor lazer tedavisi uygulanabilir. Muayene operasyon v.s toplam ücret 2.200 euro ile 2.400 euro arasında değişmektedir. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumu kapsamında değildir.