Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
de**** go**** –

Sipralle korunuyorum ve adet sonrasi kokulu kahverengi akintim oldu ne yapmaliyim

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. Akıntı Sorunu Sipiral Kullanımlarında Daha Sık Olur Doktorunuza Muayene Olmalısınız. Sevgiler.

Kadın
gi**** as**** –

Doktor hanım ben en son adetimi 13 temmuzda oldum evliyim ama hala adet olmadım kasığımda karnımda sırtımda ağrılar var arada midem bulanıyor başım ağrıyor sık sık tuvalete gidip geliyorum canım bol,bol,meyve istiyor göğüslerinin üçü koyulaşdı ve sıvı geliyor gebelik testi yapıyorum iki çizgi çıkıyor biri koyu diğeri açık kırmızı çıkıyor bugünde damla damla kan geldi acaba hamile miyim

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. Kanda Gebelik Testi Doğrulamanın En Emin Yoludur. Dilerim Gönlünüze Göre Sonuçlanmıştır Durum. Sevgiler.

Kadın
el**** ca**** –

mrb ben 1 aydir qlairista kullaniyorm son 4 ilac icindeym.ama memnun kalmadim yasmine dönmek istiyorm.kacinci gun ne sekilde gecis yapmaliyim ve hala adet olamadim.ilac gecisi gebelik riskini tetiklermi ?

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. İlaç Değişimlerinde Adetin Üçüncü Günü Farklı İlaca Dönebilr Ve Aynı Düzende Kullanmaya Devam Edebilirsiniz. Sevgiler.

Kadın
du**** se**** –

Merhaba: adet tarihim 23,08,2014.21 yaşındayım.erkek arkadaşımla 3 gün önce ilişkiye girdik.içime boşalma olmadı ama ondan çok zevk suyu geldiğini farkettik.içerisinde sperm olduğunu öğrendik araştırmalara göre.bugn göbek deliğimin alt tarafından başlayıp rahimime kadar ince bir çizgi olduğunu farkettim.göğüs uçlarımda hassasiyetim var.evli olmadığımız için kan testi yaptıramıyorum.eczanelerden alınan hamilelik testlerinden ne zaman almam gerek ? şimdiden teşekkürler cevabınızı bekliyorum sabırsızlıkla...

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. En Kesin Tanı Kanda Gebelik Testidir. İdrarda Gebelik Testi Adet Gecikmesiyle Daha Doğru Yanıtlar Verebilir. Dilerim Korktuğunuz Gibi Olmamıştır. Sevgiler.

Kadın
Nu**** Ke**** –

merhaba. 7 haftalık hamileyim birkaç gün önce doktora gittim ultrason muayenesinde bebebğin kalp atışını düşük olduğunu öğrendim 98-99 seviyeesinde bir gün sonra tekrar ultrason muayesnesi oldum kalp atışlar 95-96 seviyesine düşmüş.bunun sebebi ne olabilir. sonuçları nelerdir? şimdiden teşekkürler

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. Dilerim Gebeliğiniz İyi Bir Şekilde Devam Etmiştir. Eğer Sıkıntılar Varsa Benimle Haberleşmenizi Öneririm. 0212 310 3100. Sevgiler.

Kadın
ca**** er**** –

Hocam merhaba .hocam benm adet günüme daha 5 gün yada 1 hafta vardı ama erkn oldum ve az miktarda geliyor ara ara yürüdükce başım dönüyormuş gibi oluyor ve kasıklarım ağrıyor daha önce regl oldgmda karnm cok agrırdı yanı şiddetli agrım olrdu ama bgn öyle bısey olmadı akıntım cok olmaya başladı acaba hamilemiyim ??? Hocam

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. Gebelik İçin Adet Gecikmesiyle Birlikte Kanda Gebelik Testi Yaptırmak En Emin Yoldur. Sevgiler.

Kadın
öz**** öz**** –

merhaba hocam benim 22 ağustosta adet kanamam başladı normalde 23 günde bir olurum ama bu ay eylülde kahverengi akıntı oldu lekelenme şeklide daha sonrada notmal kanamaya döndü ilkez gecikme ve böyle bir akıntı oldu sebebi nedir?. 4 aylık evliyim çocuk istedğimiz içinde korunmuyoruz.

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. Tek Sefer Yaşanmış Düzensilik Durumlarında Çok Endişelenmeyin Ama Çocuk Sahibi Olmak Da İstediğiniz İçin Yardımcı Olmamı İsterseniz İnfertilet Uzmanı Olarak Benimle 0212 310 3100 Numaralı Telefondan İletişime Geçebilirsiniz. Sevgiler.

Kadın
ze**** bk**** –

Merhaba son adetim 20-25.9 arasi gecikme geldiydiydi ve emin degildimde adet kanamasimiydi degilmiydi ilk defa cok degisik sekilde kanamam olmustu ve bugün islikiden sonra ilk idrar birakmada acik pembe leke geldi hic agrim yokdu idrar yollarinda enfeksiyon olabilirmi dusundum ama olamaz acaba hamile olabilirmiyim test eczaneden alsam yapsammi acaba gebelik Testi

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. İdrar Yolu Enfeksiyonu İçin Tamidrar Testi Yaptırmanız Yeterli. Gebelik Süphesi Varsa Kanda Gebelik Testi İle Sonucu Öğrenebilrsiniz. Sevgiler.

Kadın
ha**** ko**** –

Merhaba, Ben dogum kontol habi kullaniyordum.ilaci biraktim 4 gun icinde adet oldum adetim bittikten bir hafta sonra esimle prezevatif kullanarak iliskiye girdim.bir hafta bir sefer acik renk pembe kanamam oldu.ikinci adetimi hala olmadim 6 gun gecti.kasiklarda agri goguslerde sislik var.kendimi heran adet olacakmis gibi hissediyorum ama olmuyor.acaba ilaci birskmsmin etkisi olabilirmi.tsk ederim simdidrn iyi gunler

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. İlacınızı Bitirmeden Bırakmayınız Düzensizliklerinize Sebep Olabilr. Gebelik Konusunda Korunma Yöntemi Olarak Başka Seçenekleri De Değerlendirebilrsiniz Doktorunuzla. Sevgiler.

Kadın
ne**** ha**** –

13.09.2014 tarihinde kurtaj 7 haftalik istenmeyen gebelikten dolayi kurtaj oldum.korunmak icin kurtaj oldugum gun doktorum qlairista ya baslamami soyledi basladim ve duzenli olarak hergun ayni saatte iciyorum kanamam hala az az devam ediyor..ve esimle cinsel iliskiye girdik27.09 tarihinde korunmadan... ilac korumaya baslamismidir yoksa hamile kalmis olma riskimvarmi lutfen yardimci olurmusunu

Op. Dr. Aytun AKTAN
Aytun AKTAN -

Merhaba Sistemdeki Aksaklık Nedeniyle Sorularınız Bana Yeni Ulaştı Bu Nedenle Sorunuza Şimdi Yanıt Verebiliyorum. İlaç Kullanırken Ve Kürtajın Hemen Ardından Gebe Kalma İhtiamliniz Oldukça Düşüktür. Sevgiler.