İnce Görünmek

Katı diyetler ve sıkı egzersiz programlarını rafa kaldırma vakti çünkü artık son derece basit formüllerle daha ince görünebilirsiniz. Zira devir değişti artık diyetisyenler kadar stil danışmanları da fiziksel görünümünüzde mükemmelliği yakalamanıza yardımcı olmaktadırlar. Biz de stil danışmanlarının tavsiyelerini sizler için derledik.

Korse’ye Yatırım

Göbeği örten popoyu kaldıran korselere yatırım yapmalısınız. Vücudunuzdaki fazlalıkları toparlayan ve sizleri daha ince bir görünüme kavuşturan korseler iç giyim alışverişinde en önemli unsurlardan bir tanesidir. Kıyafetlerinizin tasarımına ve rengine uygun tercihler yapmaya dikkat edin.

Sihirli Siyah Elbise

Stil danışmanlarının önerisi sihirli siyah elbise, son zamanlarda kilo aldığınızı düşünüyorsanız vücut tipinize uygun ve bedeninizi kavrayacak bir tasarım tercih ederek olduğunuzdan daha ince gözükebilirsiniz. 

Doğru Aksesuar Seçimi

Aksesuar alışverişinde doğru tercihler yapmanın sizi daha ince gösterebileceğini biliyor muydunuz? Maksi tercihler dikkati kendi üzerine çekerek vücudunuzdaki fazlalıkların gölgede kalmasını sağlar. Bu yüzden dikkati dağıtan aksesuarları kullanırken abartmaktan korkmayın.

Büyük Göğüs Faktörü

Ortalama bir kilonuz ama büyük göğüsleriniz varsa doğru sutyen ve doğru kıyafet tercihleri önemlidir. Aşağı doğru V şeklinde inen bluzlar tercih ederek dikkati dağıtabilirsiniz bu da göğüslerinizi olduğundan daha küçük gösterir.

Uzun ve İnce

Her kadının hayali uzun ve ince görünmektir. Bunun için stil danışmanları tek renk giyinmenizi tavsiye ederken, ten renginize yakın topuklu ayakkabıların bileği daha ince ve uzun gösterdiğini vurgulamaktadır. Bilekten bağlı ayakkabılardan ve bootie’lerden uzak durun!

Koyu Renk Jean

Vücut tipinize uygun tasarımda jean bulmak zordur. Ancak dikkat etmeniz gereken unsur jeanlerinizin açık renk olmaması zira koyu renk jeanler her zaman için daha ince gösterir.
İLGİLİ MAKALE

Safra Yolları Kanseri

Dr. Fatma Vildan ERCAN

sizin hastanızım KBB den muayene oldum göğüse görünmen gerekir dedi.... devamı