İnsanların, hayatta önemli olduğunu düşündükleri birçok şey vardır. Ama, eninde sonunda herşey parayla ilgilidir. Gerçek şu ki, kendimizi şımartmayı seviyoruz, ama bu bir masrafa yol açtığı için, yapılacaklar listemizin en sonunda yer alıyor.

İnsanlar, paralarını faydalı şeyler için harcamayı tercih ederler. Ama yine de, kendinizi şımartacak şeyleri araya sıkıştırabilmeniz için bazı yollar vardır ve bunlar, iflas etmenize sebep olmayacaktır.

En iyi yollardan biri bilgi toplamaktır. Veritabanlarında binlerce spa merkezinin bulunduğu çok sayıda web sitesi vardır. Bu web sitelerinde özel indirimler görürsünüz.

Şansınız varsa, yarı fiyatına yapılan bazı uygulamalara rastlayabilirsiniz. Ayrıca bazı hediye kuponları da kazanabilirsiniz ve bu durumda özel indirimler alabilirsiniz.

E-postanızı bu sitelere göndermelisiniz. Size yakın bir spa merkezinin yeni bir teklifi olduğunda, tarafınıza anında bir bilgilendirme gelecektir. Bazı teklifler sadece bir gün için geçerlidir, ama büyük bir kısmından bir ay, hatta bir yıl boyunca yararlanılabilir.

Bu teklifler çok cazip olsa da, bunu suistimal etmemelisiniz. Spa için çok fazla para harcamayın.

Spa merkezleri, size bazı ekstra uygulamalar da sunar. Tecrübesiz müşteriler, bunun, spa merkezinin bir hediyesi olduğunu sansa da, faturada gördüklerinde şaşıracaklardır.

Size sunulan hizmet sırasında bir üst pakete geçmeyi kabul etmemelisiniz. Ayrıca, spa odasına girmeden önce sunulan servisin ayrıntılarını teyit etmeniz iyi olur.

Spa merkezine gitmek isteyen bazı kız arkadaşlarınız varsa, grup rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bu durumda, spa merkezlerinin çoğu indirim yapar.

Gittiğiniz spa merkezinde bu tür teklifleri araştırmalısınız. Bir arkadaşınızla, normal masajdan daha ucuz olan “çiftler için masaj” paketini satın almak da iyi bir fikir olabilir.

Seçtiğiniz hizmetin yanında kazanabileceğiniz bazı avantajlar da olabilir. Örneğin yüz bakımı yaptırmanız durumunda, bedava manikür de yaptırabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE

Evde Cilt Bakımı

Op. Dr. Yeşim YERÇOK

Doktor hanim vajinusmus tedavisinde sizin basarinizi farkli kilan nedir basari oranlariniz ortalama kac seans gelmem gerekir... devamı