Yapılan araştırmalar bazı kadınların klitoryal bazı kadınların ise vajinal orgazm sayesinde yoğun haz hissini yaşadıklarını gösteriyor. Bu araştırmaların sonucunda ortaya çıkan önerme klitoris ve vajinada hangi bölgelerin uyarılma açısından daha hassas olduğunu bilen kadınların en yoğun orgazm hissini yaşadığı yönünde. Peki, henüz keşfetmemiş olanlar neler yapmalı?

Derinlerine İn
İster mastürbasyon sırasında istersen de partnerinle birlikte olurken yapman gereken tek şey kendini bulunduğun ortamdan izole ederek oluşacak enerjiye konsantre olman. Hayal gücünü serbest bırakıp tüm duyu organlarını eş zamanlı kullanarak orgazm hissini katbekat arttırabilirsin.

Nefes Al
Orgazm hissine yaklaşırken nefes alıp verişleriniz düzensizleşir ancak yapılan araştırmalar eğer bu esnada derin bir nefes alıp verirseniz uyarılma hissinizin artacağını savunuyorlar.

Ses Çıkarın
İster bağırın ister çığlık atın ama mutlaka sesiniz çıksın! Orgazm hissini arttıran hırıldama, ah çekmek, çığlık ve bağırma gibi tepkiler ortaya çıkan enerjinin vücudunuzda bulunan 7 ayrı çakraya ulaşmasını sağlayarak yoğun orgazm hissi yaşamanıza destek oluyor.

Kegel Egzersizleri Yapın
Pubokoksijeal kaslarınızı sıkıştırıp bırakma egzersizini düzenli olarak yaparsanız partnerinizle yaptığınız seks çok daha ateşli olacaktır. 

Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ

Hocam öncelikle iyi çalışmalar. Benim size sorum topuklarımla ilgili. Topuklarımın arka kısmında bölgesel olarak çok yoğun bir ağrı bulunmakta. Hatta ... devamı