İmplantoloji; çene, yüz cerrahisi ve modern diş hekimliği dallarındaki son gelişmelerin ele alınacağı LES ESTİVALES 2011, 24-25 Haziran tarihlerinde İstanbul''da Sait Halim Paşa Yalısı'nda düzenlenecek.

Diş hekimleri bu hafta sonu İstanbul''da düzenlenecek LES ESTİVALES 2011 organizasyonunda bir araya gelecek.

24-25 Haziran tarihinde Uluslararası Implantoloji ve Modern Diş Hekimliği Kongresi ile birlikte Güney Avrupa Kuzey Afrika Orta Doğu İmplantoloji ve Modern Diş Hekimliği Derneği'nin 9. Uluslararası Toplantısı Sait Halim Paşa Yalısı, Yeniköy-İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Toplantıda çocuklarda görülen ağız ve diş bozukluklarının düzeltilmesiyle ilgili konular da ele alınacak.

Toplantılarda  İmplantolojinin Estetik Boyutu: Riskler ve Sonuçlar, Estetik Bölgede Sert Doku Tedavi Yönetimi: Yeni Tedavi Yaklaşımları, Öngörülebilir ve Özel Bir Gülüş Tasarlamak İçin Gerekli Araçlar, Yumuşak Doku Manipülasyonunda Yenilik, Sinüs Ogmentasyonunda Minimal İnvaziv Yaklaşımlar, Daha İyi Estetik Sonuçlar İçin Gingival Uygulamalar gibi konu başlıkları ele alınacak.

24 Haziran 2011 Cuma Saat: 09:00’da yapılacak açılış töreniyle kongreye start verilecek.

Dr. Özer AKINCI

İyi günler hocam, son zamanlarda üst sol tarafta en sonda bulunan boşlukta (diş etinde) hafif bir acı hissediyorum parmağımla dokandığım zaman biraz s... devamı