Güzelliğinize güzellik katmak için renklendirmek istediğiniz dudaklar vücudunuzun göz önünde bulunan ve ayrıca hassas bölgeleridir. Eğer gerçekten güzel dudaklara sahip olmak istiyorsanız dudak bakımı düzenli cilt bakımı alışkanlıklarınızın kaçınılmaz bir parçası olmalıdır.

Bu nedenle, işte size hem dudaklarınızın rengini güzelleştirecek hem de düzenli dudak bakımınıza yardımcı olacak birkaç ürün.

Dudak Yağı!

Daha önce dudak yağını duydunuz mu? İşte size dudak yağı! Adından da anlaşıldığı gibi dudak yağı yağa benzer, oldukça yumuşaktır ve dudaklarınızın nemlendirilme sürecini hızlandırır. Diğer birçok dudak kreminin aksine bu ürün %100 doğal malzemelerden yapılır. Bu sayede vücudunuzdaki doğal nemlendirilme süreci hızlandırılır. 

Karite yağı ve pirinç vaksı çatlamış dudaklar için derinlemesine yumuşaklık ve nemlendirme sağlar. Bu dudak yağı dört farklı tonda mevcuttur. 

Kiraz Tam Renkli Parlatıcı!

Bu dudak parlatıcısı kiraz ve jojoba yağları bakımından zengindir. Bu yağlar dudaklarınızı yumuşatır ve nemlendirir. Bu belirli üründeki C ve E vitaminleri dudaklarınız için antioksidan koruması sağlar. Bu ürünün 10 farklı tonu bulunur.  

Eğer dudaklarınızın görünüşünü iyileştirmenin yanı sıra dudaklarınız için iyi bir koruyucu özellik sağlayacak daha iyi dudak ürünleri arayışı içerisindeyseniz, o zaman bu ürünü deneyebilirsiniz.

Bununla birlikte, cildinizi tahriş edecek herhangi bir madde içermeleri halinde belirli doğal ürünler aynı zamanda cildinize zarar verebilir. Bu nedenle bu ürünlere karşı dikkatli olun ve güzellik ürünlerinizi seçerken mantıklı kararlar verin. 

Op. Dr. Aytuğ ALTUNDAĞ

Boğazımda ve dudak kenarlarında uçuk denilen intihap oluyor bunun sebebi ve çözüm yolu nedir .... devamı