İnsanlar, her zaman sürekli genç görünmek ve kendilerini genç hissetmek istemişlerdir. Harry Potter bile, genç kalmayı sağladığına inanılan yaşam iksirini düşmanlarından korumamış mıydı? Belki de insanlar genç görünmek karşılığında her şeyden vazgeçecek duruma bile geleceklerdir.

Gençliğin korunması, her zaman büyük talep gören bir konu olmuştur. Günümüz dünyasında, lazerle cilt sıkılaştırma gibi gençlik tedavileri görmüş bir sürü insan vardır.

Bu tedaviler, dünyanın her yerinde sıkça yapılıyor ve bunları yaptıran kişilerin sayısı halen artıyor.

Ortalama olarak, lazerle cilt sıkılaştırma işlemi yaptıran insanlar orta yaşta ve daha ileri yaşlarda olan kişilerdir. Gördüğünüz gibi, rakamlar her şeyi açıklıyor.

Lazerle cilt sıkılaştırma tedavisinde, ciltte bulunan kolajenin uyarılması ve ısınması için lazer ışını kullanılır ve bu şekilde kolajen liflerinin gerginleşmesi sağlanır.

Lazerle cilt sıkılaştırmanın asıl amacı, kırışıklıklar, ince çizgiler ve hatta cilt sarkması gibi şeylerin ortadan kaldırılmasıdır. Bahsedilen bu şeyler, genellikle insanların olması gerekenden daha yaşlı görünmelerinin sebepleridir.

Lazerle cilt sıkılaştırma yöntemini kullanmanın avantajları vardır.

Lazerle cilt sıkılaştırma konusunda karar vermenize yardımcı olması için bu avantajları bilmeniz önemlidir. Bu tedavinin avantajları şunlardır:

Op. Dr. Aytun AKTAN

merhaba ben 16 yaşında bit genç kızım henüz adet dönemim olmamasına rağmen masturbasyon yaptım ve kan geldi sizce kızlığım bozulmuşmudur ? biraz acil!... devamı