Kadınlar arasında en yaygın şikayet doğal göğüs büyüklüklerini çok küçük bulmalarıdır; bu da bir çoğunu cerrahi yöntemlere baş vurmadan göğüslerinin büyüklüğünü arttırmak içim alternatif yollar aramaya sevk eder.

Göğüs büyütme haplarının, bitkisel göğüs haplarının ve hatta takviye emme cihazlarının gerçekten etkili olup olmadığını sürekli tartışılan konular arasındadır.

Bu, birçok kadının doğal göğüs büyütmenin gerçekten değen bir şey olup olmadığını ya da kadınları para harcamaya teşvik eden başka bir dümen mi olduğunu merak etmesine sebep olmaktadır.

Gerçek şu ki birçok doktor, plastik cerrahi dışında hiçbir şeyin işe yaramayacağını ileri sürse de bazı kadınlar dürüst görünen beyanlarında bu ürünlerin kendilerine fark edilebilir sonuçlar verdiğini bildirmişlerdir.

Ekseriyetle bu göğüs büyütme materyallerinin etkililiği, belirli vücut kimyasının, ürünün tekrarlayan kullanım miktarının ve ürünün başarılı veya başarısız olarak karar verilmeden önce kullanıldığı sürenin uzunluğunun yanı sıra kullanıcının ellerinde yatar.

Bu işe yaradıkları anlamına gelir ama ancak denemek için doğru ürünü bulduysanız ve bir gecede sonuç beklemeden ona gerekli zamanı verdiyseniz.

Göğüs büyütmenin alternatif yöntemleri ile ilgileniyorsanız bir sonraki sorunuz muhtemelen bir ürünün sizin için uygun olduğuna nasıl karar vereceğinizdir.

Bunun kesin bir cevabı olmadığı çok net ortada, ama kendiniz için doğru ürünü bulmanıza yardım etmesi için takip edebileceğiniz bir kaç yöntem var.

Örneğin kulağa çok iyi geliyorsa muhtemelen iyi değildir diyen eski bir söz var. Konumuzla ilgili olarak bu çok doğru. O halde bir ürünün bir haftadan az zamanda ve çok düşük fiyata çok büyük bir etki yapacağını okursanız bu başka tarafa yönelmek için açık bir işarettir.

Ne de olsa muhteşem sonuçlar almak bu kadar kolay olsaydı herkes bunu bilir ve kullanırdı.

Ayrıca bir ürünü araştırmak ve satın almadan önce tüketici görüşlerini okumak ve ‘şimdi satın al’ düğmesine basmadan önce bir ürün hakkında çok az bilgi sunan bir web sitesine bakmak gibi takip etmeyi isteyebileceğiniz başka yönergeler de var.

Kötü inşa edilmiş bir web sitesi ağ yöneticisinin sadece para kazanmaya çalıştığı hakkında büyük bir ipucu verir. Web sitesindeki resimlere de bakabilirsiniz, çünkü bir sürü ucuz dolandırıcı, basit cerrahi yöntemlerle memeleri büyütülmüş kadınları örnek olarak göstermektedir, bu da bir işarettir.

Son olarak para iade garantisini kontrol edin. Eğer para iadesi için şişenin dolu olması gerektiğini veya garantinin ancak bir hafta için geçerli olduğunu söyleyen bir şeyler okursanız ürünün muhtemelen, bırakın beklentilerinizi, zamanınıza veya paranıza değmeyeceğini anlarsınız.

Doç. Dr. Muammer KENDİRCİ

Ameliyatsız cinsel organ penis büyütmek mümkün mü efendim.ameliyatla penis büyütmek ne kadara maliyet oluyor ... devamı