Her sezon değişen saç trendleri bu sefer hafif asi, hafif hippi ve biraz da maskülen bir havayla geri dönüyor! 2014 yılının bahar aylarında bizi bekleyen soft renkler maskülen tasarımlarda güç buluyor bu da hiç şüphesiz saç modellerini etkiliyor. İşte sizler için hazırladığımız 2014 ilkbahar- yaz saç trendleri;

Ombre 
Balyaj veya krepe balyaj gibi yöntemlerle saç uçlarına küllü sarı, bakır, kızıl ve karamel tonlarının uygulanmasına ombre denmektedir. Özellikle ünlüler cephesinde büyük ilgi gören ombre gelecek sezonun en çok tercih edilen trendlerinden olacağa benziyor. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarından açılmış gibi doğal bir görünüm veren bu uygulama sizleri olduğunuzdan daha genç göstermeyi vaat ediyor.

Edgy Bob
Zarif Bob stili saç kesimi bu sezon asi tavırlar sergiliyor ve karşımıza son derece edgy bir tarzda çıkıyor. Yuvarlak ve oval hatlı kadınların rahatlıkla tercih edebileceği bu model için birazcık cesaret yeterli!

Yandan Ayır
Bu sezon saçları ortadan ikiye değil yandan ayırmak moda! Banyo sonrası saçlarınızı durulayıp saç şekillendiricisi kullanarak saçlarınızı düzleştirebilir daha sonra yandan ayırarak şekil verebilirsiniz.

Metalik Saç Aksesuarları
Bu sezon saçları güçlü kılan aksesuarlar arasında metalik görünümlü tokalar ve bantlar var. Saçlarınızı süslerken bu sezon revaçta olan metal tokaları tercih edin!

Saç Örgüleri
Geçtiğimiz kış sezonunda da moda olan örgüler önümüzdeki sezon da bizlerle ancak bir farkla bu sefer pek de romantik değiller! Saçlarınızı at kuyruğu veya topuz yapacaksanız geleneksel modeller yerine saçlarınızın ön kısımlarını örerek trendlere uyum sağlayabilirsiniz.

Çiçekli Saç Aksesuarları
Baharı müjdeleyen çiçekler saçlarda açıyor ve önümüzdeki sezonda çiçekli saç aksesuarları geliyor. Şimdiden birer tane çiçeklerle bezenmiş saç bandı veya toka almanızı tavsiye ediyoruz.

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

Merhaba, Ben 19 yaşındayım. Benim 2 yıldır saçlarım sakalım affedersiniz kaltuk altı tüylerim dahi çok geç uzuyor ben bundan önceleri saçıma hergün fö... devamı