Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
zö**** al**** –

efendim öncelikle merhaba benim gözümün birinde astigmat ve diğerindede miyopluk var ama malesef ben gözlük takamıyorum burnumdan dolayı başarısız bir ameliyat sonucu gözlük burun kemiğime oturmuyor ve buda bende çok ağrı yapıyor sürekli gözlerimi kısıp bakmaktan yoruldum ve doktorlar bana lens uygun görmediler ve bende burnumda yaşadığım talihsizlikten dolayı malesef artık güvenip lazer ameliyatı olamadım ama sizi melek hanımda star tv de dinledim ve gerçekten bana güven geldi ama malesef hem muayene olarak hemde ameliyat parası olarak malesef o kadar ödeyecek gücüm yok sizden ricam bu konuda bana yardımcı olmanız ve bu işkenceden beni kurtarmanız en azından ödeyebileceğim kadar lütfen bana yardımcı olun bu konuda sizden sabırsızlıkla cvp bekliyorum saygılarımla.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

öncelikle sizi muayene edip gözünüzün lazer operasyonuna uygun olup olmadığını, hangi tekniğin uygulanabileceğini ve göz numaranızın en son ne zaman arttığını belirlememiz lazım. Bunları görmeden birşey dememiz mümkün değil. Arzu ederseniz 444 44 24 numaralı telefondanrandevu alarak gelebilirsiniz, muayene sonucunda size yardımcı olmaya çalışırız. Sağlıklı günler...