Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
AL**** AK**** –

merhaba Sinan bey: gözlerimin ikisinde de astığmat var. ve gözlük kullanıyorum. şimdi de presbiyopi başladı. gözlüğü takmasan baş ağrısı yapıyor. taksan yakın büyüyor. elektronik işiyle de uğraştığım için bayağı zorlanıyorum. bu ikisinden de kurtulma şansım nedir. sizin yönteminizle sıfırlayabilirmiyiz.? sgl. iyi çalışmalar.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene Sonrası Göz Yapınız Uygun İse Lazer İşlemi Uygulaması Yapılabilir. Göz Numaralarınızın Derecesini Bilemediğim İçin Genel Bir Muayene Sonrasında Daha Net Bilgi Verebiliriz.

Kadın
nu**** yü**** –

sag göz,+0.00 _1.00 75 1.75 sol göz,+0.25 _0.50 88 1.75 lazer uygulana bilirmi? uygulandiginda fiyati ne kadardir? tesekkürler,saygilar.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Yaşınızı Belirtmemişsiniz. Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınızın Uygun Olması Halinde 1.200 Euro İle 1.500 Euro Arasında Lazer İşlemi, 40 Yaş Üstü İseniz Ve Yaşa Bağlı Görme Sorununuz Var İse 2.100 Euro Civarındadır.

Erkek
ga**** yı**** –

Hocam merhabalar; Hocam merak ettiğim bir takım sorularım var lütfen konu hakkında sizlerden yardımlarınızı rica ederim.Hocam 20 yıldır gözlük takıyorum ama hiç bir zaman inanın faydasını göremedim.sürekli numaralarım yükselti.Lazer ameliyatı olabilmek için araştırma içerisine girdim ama malesef sonuç alamadım.Hocam göz numaralarım SAĞ GÖZ SFERİK = + 3.0 / SİLİNDİRİK = -7,0 /AKS=20 SOL GÖZ SİLİNDİRİK = -4,50 /AKS=160 lütfen hocam bu numaralarla lazer ameliyatı olunurmu=? benim böyle bir şansım varmıdır. lütfen ama lütfen konu hakkında sizlerden geri dönüş bekliyorum iyi günler hocam

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Bahettiğiniz Göz Numaralarına Lazer Uygulaması Yapılabilinir. Detaylı Bir Göz Muayenesi Sonrası Göz Yapınız Uygun İse Uygulama Yöntemleri İle Alakalı Daha Net Bilgi Verebiliriz.

Kadın
me**** ka**** –

teyzemin görme problemi var almanyadan size muayene olmak için mayıs ayında gelecek 1 -20 mayıs arasında size muayene olmak istiyoruz gerekirse lazer ameliyatıda olmak istiyoruz bize yardımcı olursanız çok seviniriz doktor bey saygılarımla

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Selamlar Muayene Randevunuzu Hastanemiz Çağrı Merkezinden Alabilirsiniz.. 0090 212 444 44 24 Sağlıklı Günler Dilerim..

Kadın
Öz**** Ça**** –

Merhaba Sinan bey. 2010yılında sizin sayenizde miyor operasyonu geçirmiştim ve suana kadar da sıkıntım yok. Şimdi annemin göz ağrıları artı miyop 4.75 olduğunu söylediler ve öneri için mercek takılacağını önerdiler mercek ne gibi durumlarda takılması uygundur teşekkür ederiz.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Yaş Faktörü Önemli.. Lazer İşlemi İçin Göz Yapısı Uygun İse Lazerle Düzeltme Yapılabilinir. Miyop Rahatsızlığının Yanında Katarakt Teşhisi Konuldu İse Göziçü Mercek Uygulaması Yapılabilinir. Lazer İşlemi İçin Uygun Değil Ve Katarakt Rahatsızlığıda Yok İse Refraktif Olarak Da Göziçi Mercek ( Faco İle Katarakt Opr.) Yapılabilinir.

Kadın
se**** ka**** –

Sağ ve sol gozum 3.50 derecede gözlük kullanamiyorum ameliyat ile gozluklerden kurtulup yakini rahat gorebilirmiyim.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Yaşınızı Belirtmemişsiz ? Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınız Lazer İşlemi İçin Uygun İse Lazerle Numaralarınızdan Kurtulup Gözlüksüz Hayatınıza Devam Edebilirsiniz.

Kadın
mu**** go**** –

Hocam ben 19 yaşindayim sağ göz -0.75 sol +1.25 ne yapılabilir? Gözlük tedavisinden bi sonuç alamadim

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınız Lazer İşlemi İçin Uygun İse Ve Numaralarınız Durmuş İse Lazer Sonrası Gözlüksüz Olarak Hayatınıza Devam Edebilirsiniz.

Kadın
Se**** yı**** –

54yasındayım,gözler +2 mıyop.supracor benım ıcın uygun olurmu? Bu ıslem ne kadar sürer,sonrası ıylesme surecı ıle ılgılı bılgı olmak ıstıyorum,ıyı calısmalar

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınız Supracor Lazer Tedavisi Uygun İse Tedavi Planlanabilinir. 1 Gün Muayene 2. Gün Operasyon 3. Gün Kontrol Olmak Üzere 3 Gününüzü Ayırmanız Yeterlidir. Operasyon Sonrası Normal İş Ve Sosyal Hayatınıza Dönebilirsiniz.

Erkek
de**** yi**** –

muayene ve Supracor lazer ücreti hakkinda bilgi alabilirmiyim

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınız Uygun İse 2 Göz İçin Supracor İşleminin Ücreti 2.100 Euro'dur . 400 Tl Muayene Ve Tetkikler İçin Ödemeniz Olur. Operasyon Sonrası Kullanacağınız Damlalarda Yaklaşık 150 Tl Civarındadır. İyi Günler.

Erkek
Fa**** as**** –

Sinan bey benim gozumde kalici kanlanma var goz doktoruna gitti sadece gozun hasas dedi ama disari cikinca gozum de kanlanma artiyor ve ruzgar olunca normalinden daha cok yani Yo ve git gide kotuye gidiyor sanki...

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Göz Hassasiyetinden Ziyade Detaylı Bir Muayene Olmanızı Öneririm. Hassasiyet Dışında Allerjik Bir Durum Veya Göz Kuruluğu Olabilir. Sağlıklı Günler.