Site içerisinde bulunan bilgiler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.
Kadın
ba**** to**** –

ben 25 yasındayım yıllardır amelyat olmak ıcın hayal kuruyorum benım sag _6.75 sol -6.75 ve bırde tek gozumde 0.75 astıgmat var ben tam olarak n kadar param olması gereklıı numaram son 3 yıldır durdu ama kesınlkle amelyatımı sıze yaptrmak ıstyrum sıze sorum sadece n kadar param toplamında olması gereklı tetkıtler muayne amlyat ucretıı felan v eben antalyadan gelııcem toplamda ıstanbulda n kadar kalırım cvb beklıycem sızden saygılarımla

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Selamlar, 400 Tl Muayene Ücreti, Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınız Operasyon İçin Uygun İse Operasyon Fiat Aralığı 1.200 Euro İle 1.500 Euro Arasındadır.

Erkek
so**** ca**** –

merhaba sinan bey goz ici mercek tedavisi fiyatlari ve kac gunde hastaneden cikarim cunki ona gore tatil alicam bu yaz icin nedir - 7 sol - 6 sag cunki lazer almeliyati olman mumkundegilmis saygilar Soner Can

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

İşlemler 1 Er Hafta Ara İle Yapılır. Operasyon Sonrasında Hemen Hastaneden Çıkıyorsunuz Ve Ertesi Gün Kontrole Geliyorsunuz.. İşlem Ücreti Uygulama Yöntemi Ve Kullanılacak Merceğe Göre Bir Göz İçin 2.000 İle 3.000 Euro Arasında Değişkenlik Göstermektedir. Sağlıklı Günler.

Kadın
ne**** öm**** –

Merhaba Sinan Bey, Yaşım 24 yaklaşık 14 yıldır gözlük kullanıyorum son 5 yıldır ise toric lens kullanıyorum. numaralarım Astigmat, miyop ve sol sağ olmak üzere -9.00,-2,25 / -8.00,-2.25 (lens kutusunda yazan, ölçümlerde -10 gibi değerler vardı miyop için). İki yıldır aynı numaraları kullanıyorum göz doktorum lasic operasyon için uygunluk muayenesi sonucu mercek operasyonunun uygun oldugunu söyledi.Ayrıca sürekli kuruluk problemim var.. Size gelmeyi düşünüyorum. Bu numaralar hakkında bana bilgi verebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Genel Bir Muayene Sonrası Daha Sağlıklı Bilgi Verebiliriz. Lazer İşlemi İçin Göz Yapınız Uygun İse Lazer Tedavisi Planlanmadılar. Uzun Vadede Lens Kullanan Hastalarımızda Maalesef Kurugöz Rahatsızlığı Yoğun Şekilde İzlemekte. Lazer Veya Göziçi Mercekler İçin Gözyaşınız Uygun Olsa Dahi Öncelikle Kurugöz Rahatsızlığınızı Bir Nebze Olsun Tedavi Etmek Ya Da İşleme Hazır Hale Getirmek İçin, Damla Veya Damla İle Birlikte Göz İçi Kanallarına Tıkaç Dediğimiz Punctum Plug Dediğimiz Uygulama Yapılabilinir. Sağlıklı Günler.

Kadın
er**** oğ**** –

Her iki gözümde -3.75 miyop olup 41 yaşındayım, yakın konusunda çok önemli problemim yok ancak miyop tedavisi sonrası yakın görme sorunu çıkıyor diyorlar 40 yaş sonrasında. Tek ameliyatla hem miyop düzeltilip hem yakın sorunu çıkmasının önlenmesi mümkünmüdür.ayrıca bu veriler ışığında fiyat aralığı nedir.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene Ve Tetkikler Sonrası Göz Yapınız Uygun İse 40 Yaş Sonrası Hastalarımıza Uyguladığımız Miyop Supracor Lazer Tedavisi İle Hem Yakın Hem De Uzak Şikayetinizden Kurtulursunuz. İşlem Maliyeti Muayene Ücreti 400 Tl İşlem Ücreti Yaklaşık 2.200 Euro Civarındadır. Sağlıklı Günler.

Kadın
ha**** öz**** –

hocam, 1997 yılında sizin yaptığınız operasyonla miyop gözlüğünden kurtuldum.ne yazıkki son birkaç yıldır tekrar düşük derecelide olsa miyop gözlüğü kullanıyorum. yeniden ameliyat mümkünmü? dostlarıma sizi tavsiye ederken bana neden gözlük taktığımı soruyorlar. yeniden bir operasyon kaça malolur? saygılarımla hayati özcan gazeteci

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Yaşınızı Belirtmemişsiniz, 40 Yaş Sonrası Yaşa Bağlı Görme Sorunu Ortaya Çıkmakta. Bu Lazer Olsanız Da Olmasınızda Er Ya Da Geç Karşılaşılacak Bir Durum. Genel Bir Muayene Sonrası 2. Bir Lazer İşlemi İçin Göz Yapınız Uygun İse Tedavi Yapılabilinir. Sağlıklı Günler.

Kadın
Ra**** Şa**** –

Merhaba hocam benim adım Rasim 1989 doğumluyum sağ göz çap 9.2 radius 6.0 dıoptrı -12.75ile 07 sol göz çap 9.2 RADIUS 6.2 dıoptrı -11.50 ile 0.7 benim göz amaliyet olsan düzelme imkanım varmı acaba beni bilgilendirirseniz sevinirim saygilarimla

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Muayene Ve Tetkikler Sonrası Lazer İşlemi Veya Göziçi Mercek İşlemi Uygulanabilir. Net Cevap Vermek Adına Genel Bir Muayene Olmanızı Öneririm. Sağlıklı Günler.

Kadın
Ha**** Ta**** –

Hem uzak hem de yakini gorebilmek icin tedavi olurmu. Olursa, 68 ve 60 yasindaki 2 kardes icin (x 4 goz tedavisi) toplam ucret ne olur.

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Genel Bir Muayene Olmalarını Öneririm. Muayene Ve Tetkikler Sonrası Hastalarımızda Katarakt Başlangıcı Yok Ve Göz Yapıları Uygulanacak Lazer İşlemi İçin Uygun İse, Muayene Ücreti 400 Tl. Operasyon Ücreti 2.2000 Euro Civarındadır. Lazer Dışında Farklı Bir İşlem Uygulanırsa Ücretler Değişmektedir Ve Yukarıda Belirttiğim Ücret 1 Hasta İçindir. Sağlıklı Günler.

Kadın
ok**** el**** –

ben askerde çörik aldım 152 gözüm görmüyor özürlü maaşı içinde gitim hastanelere uraştım heyete gircem acaba maaşa baglana bilirmiyim

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Görme Düzeyleri Ve Keskinliği İle Alakalı Net Bir Bilgi Aktarmamışsınız... Heyet Muayeneleri Sonrası Size Daha Sağlıklı Bilgi Vereceklerdir.

Kadın
Gü**** Uz**** –

Mrb coats hastalığına bağlı görme kaybında kök hücre tedavisi uygulanabilir mi

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Maalesef Coats Hastalığına Bağlı Uygulanan Bir Kök Hücre Tedavisi Mevcut Değil.

Kadın
ge**** du**** –

Merhaba Sinan Bey, ben 19 yaşında normal lazer, tekrar ilerleyince de 26 yaşında lasik ameliyatı oldum. Göz derecem çok yüksek değildi ikisinde de. En yükseği 2,5 -1.75 şeklindeydi mesela. 8 yıl sonra o da tekrarladı. 34 yaşında 0.50 astigmat ve 0.50 miyop olmak üzere iki gözüm de 1 seviyesinde. Ameliyatı sizde olmadım ama sizde olanlarda da sanırım tekrarlama oluyor. Benim forumdan incelediğim kadarıyla birisi lazer olduğu için ikinci lazeri hem yakın hem uzak olarak olmak istemiş uzağı düzeltebileceğinizi yakının yapılamayacağını söylemişsiniz. Bende size ilerde 40lı yaşlara gelince hem yakın hem uzak olarak olabilirmiyim göz yapım uygun olursa diye soracaktım. Bu durumda ben ileri yaşlara gelsemde uzak sorunum olduğu için yakın olamıyacağım anladığım kadarıyla. Peki gözüm yeni ilerledi. Artmasını kontrol etmek için bir sene beklemeli miyim. Ya da yapım uygunsa 3.ncü ameliyatı önerirmisiniz?

Op. Dr. Sinan GÖKER
Sinan GÖKER -

Korneanızda 3. Lazer İşlemini Kaldıracak Alan Var İse 3. Bir Lazer Uygulaması Yapılabilinir. Gözlerde Tekrarlama Olasılığı Göz Numaralarınız Tamamen Durmadan Yapıldı İse Numaralarınızın Yükselmesi Olası. Bizde Muayene Olan Hastalarımıza Göz Numaraları Tamamen Durduktan Sonra Laze İşlemi Uygulamaktayız. 40 Yaş Sonrası Uygulanan Supracor Lazer İşlemi İçinde Göz Yapınız Uygun Olur İse Tedavi Planlanabilir. Operasyon Sonrası 1 Yıl Beklemenizi Öneririm.