Bugünlerde herkes saçlarını atkuyruğu yapmaktan hoşlanıyor. Günümüzde hem spor salonuna hem de aynı günün akşamı lüks bir lokantaya giderken saçlarınızı atkuyruğu yapabilirsiniz.

Atkuyruğu kadınların çoğuna yakışır. Hatta saçlarınız uzun ve katlı ise daha da seksi bir görünüm oluşur.

Atkuyruğu modeli, en popüler saç modellerinden biridir ve hiç bir zaman modası geçmez. En basit ve en kolay saç modellerinden biridir ve ayrıca fazla bakım da gerektirmez.

Birçok kişi, atkuyruğunun, ufak bir değişiklikle farklı görünümler alabileceğini ve farklı farklı şekillerde yapılabileceğini bilmeyebilir.

Saçlarınız uzun mu? Atkuyruğu modelleri, uzun saçlar için bile harika bir seçimdir. Eğer kendinizi daha rahat hissetmek istiyorsanız, tarif edeceğimiz atkuyruğu modellerinden birini deneyebilirsiniz.

Atkuyruğu modelleri, özellikle yazın en mükemmel saç modelidir. Eğer atkuyruğu yaparsanız, saçınızın yüzünüze gelmesini önleyebilir ve korkunç sıcaklarda kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Muhteşem görünmenizi sağlayabilecek atkuyruğu modellerimiz ise şöyle:

Atkuyruğunun Şıklığı

Bu şık atkuyruğu modelini hem ofiste hem de akşam randevunuzda kullanabilirsiniz. Kalın, koyu güneş gözlükleriyle beraber bu model harika görünmenizi sağlayabilir. Şık bir atkuyruğu elde etmek için aşağıdaki adımları takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

  • Bu model için saçlarınız dalgalı olmamalıdır. Eğer saçlarınız dalgalıysa herhangi bir saç düzleştirme yöntemi ile saçlarınızı tamamen düz hale getirin.
  • Saçlarınızı arkaya doğru toplayarak atkuyruğu yapın ve bir saç bandıyla tutturun. Saç bandını seçerken şık görünmesine özen gösterin. Ayrıca saç bandının saçınızı çok sıkmamasına da dikkat edin.
  • Saçınızın parlak görünmesi için saç spreyi sıkın.

Atkuyruğu Modellerde “Amigo kız” Tarzı

Eğer geniş bir alnınız varsa ve alnınızdaki saç çizgisi aşırı V şeklindeyse, bu yüksek atkuyruğu modeli yüzünüze çekici bir görünüm verebilir. “Amigo kız” tarzı atkuyruğunu yapmak oldukça kolaydır. Bu saç modelini yaparken aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

  • Biraz hacim elde etmek için saçınıza saç spreyi sıkın ya da saç köpüğü kullanın. Ardından saçınızı başınızın tepesinde toplayın. Eğer saçlarınız çok parlak ise atkuyruğunuz çok daha güzel görünebilir. Saçınızdaki tümsekleri ortadan kaldırmak için atkuyruğunu fırçalayın.
  • Daha sonra atkuyruğunu kalın lastik bir bantla tutturun.

Bunlar, saçınızda deneyebileceğiniz en moda stillerdir. Saçlarınıza daha fazla güzellik katmak için bu basit atkuyruğu modellerini deneyin.

Prof. Dr. Kaan AYDOS

slm benin sorunum idrara cıktığımda idrarımı yapıyorum ama sonra damla damla geliyor ayaha kalkıyorum penisi biraz sıkıyorum icindekileri kurutana kad... devamı