Saç Stilinizle Ofisin Yıldızı Olun

Saç Stilinizle Ofisin Yıldızı Olun

Çalışan tüm kadınlar için, saçlarının nasıl göründüğü her zaman bir sorundur. Basit ve modern görünümüyle etkileyici olacak şık bir saç stili istiyorsanız, hacimli nu tercih edin.

Bu saç modeli, düz saçlı kadınlara uygundur ve saça daha fazla hacim katar. Bu görünümü elde etmek için hacim sağlayan den birisini kullanabilirsiniz. Saçınıza uygun bir köpük ya da jöle seçimleriniz arasında olabilir.

Saçınıza saç spreyi sıkın ve arkaya doğru toplayarak yüksek bir atkuyruğu yapın. Sonra da şık bir saç bandıyla tutturun ve atkuyruğunun ucunu kıvırın. Bunun için saç maşası kullanabilirsiniz. Daha sonra tekrar saç spreyi sıkın ve işte hazırsınız!

Ofis için bu şekilde derli toplu şık bir saç modeli de yapabilirsiniz. Bu model, saçları omuz hizasında olan kadınlar için çok uygundur.

Bu modeli yapmak aslında çok kolay. Saçınızı, sabitleyici bir ürünle düzleştirin. Bunun için düzleştiricinin en sık dişli tarağını kullanın. Saçlarınızı iyice fırçalayın, ellerinizle bastırın ve ardından saç kurutma makinesiyle kurutun.