Güzellik ve muhteşem bir cilt, bir sürü paraya mal olmak zorunda değil, fark yaratmanın birçok yolu var.

Kendinizi daha emin ve çok daha mutlu hissedeceksiniz.

Bol miktarda C vitamini içeren sağlıklı, dengeli bir beslenme büyük bir avantajdır; C vitamini zeytinyağında, portakalda ve birçok yeşil yapraklı sebzede bulunabilir.

C vitamini takviyeleri eczanelerde reçetesiz olarak satılır.

Güneşe aşırı derecede maruz kalmaktan ve sahte bir bronzluk için solaryumlardan kaçının. Şimdi piyasada çok iyi seçenekler var, artık benekli eller ve dengesiz yanmalar kesinlikle sona erdi.

Daha dolgun dudak ilüzyonu için açık tonda bir ruj rengi seçin, ayrıca özel dudak parlatıcılar veya nemlendirmek üzere tasarlanmış ürünlerden kullanarak dudaklarınızı nemlendirebilirsiniz. Anında parlaklık her zaman öne çıkan bir görüntüye neden olacağından şeffaf parlatıcı muhteşem bir sabitleyicidir.

Düzenli egzersiz ve dengeli bir beslenme vücudunuzu daha ince ve sıkı tutmakla kalmaz, cilt ve saça da çok iyi gelir. İç güzellik fikrinde oldukça fazla doğruluk var çünkü sağlıklı bir vücut herhangi bir makyajdan çok daha doğal ışıldayacaktır.

Dişlerinize bakmayı, düzenli sağlık kontrolünden geçmeyi ve günde en az üç defa fırçalamayı unutmayın. Diş ipi kullanmak da özellikle dişleriniz çarpıksa önemlidir. Mutlu, sağlıklı bir gülüşü ilk izlenim sınavında yenmek zordur.

İLGİLİ MAKALE

Temel Cilt Bakımı

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

44 yaşında erkeğim.Alın boyun ve özellikle göz çevremde yoğun kırışıklar var.Çok çeşitli ve pahalı kremler kullanmama rağmen faydalarını görmedim.Bulu... devamı