Bukleler her zaman moda olmuştur. Ama eğer farklı bir şey istiyorsanız, dağınık bukleleri deneyebilirsiniz. Bunlar genellikle uzun saçlı kızlar için çok uygundur. Ama saçınız orta boyda olsa da bunu deneyebilirsiniz.

Kısa saç kesimleri, sezonun en sevilen saç modelleridir.  Asi saç modellerini ve cesur saç renklerini tercih edin.Eğer modern ve seksi bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız, katlı ve degradeli bir kesim yaptırmalısınız.

Diğer yandan, bukleler daha romantik bir görünüm sağlar. Bu yüzden eğer saçlarınız uzunsa, bukleleri tercih edin. Bu saç modelinin yüzünüzü daha ince göstereceğini unutmayın. Bu nedenle, bukleleri yapmadan önce bir kere daha düşünün.Eğerperma dalgası istemiyorsanız, sadece şekillendirici köpük kullanın. Bu, her türlü saç modeline doğal, bukleli bir görünüm verir.

İyi şekillendirilmiş kısa saçlar daima mükemmelliğin simgesi olmuştur.Eğer çalışan bir kadınsanız, bu, sizin için uygun bir saç kesimidir. Kısa ve şık olduğu kadar rahat bir saç modelidir, çünkü herhangi bir şey gerektirmez. Sadece saç kurutma makinesi kullanın ve katları istediğiniz şekilde biçimlendirin.

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

Merhaba, Ben 19 yaşındayım. Benim 2 yıldır saçlarım sakalım affedersiniz kaltuk altı tüylerim dahi çok geç uzuyor ben bundan önceleri saçıma hergün fö... devamı