1. Renk Karışımları

Konu saç stili olduğunda en önemli şey doğru saç rengidir. Eğer saç renginizi değiştirmek işitiyorsanız, sonbahar bunun için harika bir zaman. Modern ve renkli kombinasyonlar saçlarda da oldukça moda.

80’ler geri geldi. Bu nedenle saçınızda en az iki karşıt renk kullanın. Bu renk karışımı cesur ve gizemli bir saç stili yaratacaktır. Bu nedenle bu trendin sihirli cazibesini seçin.

2. Maniküre Kişisel Bir Dokunuş

Bu mevsimin manikür trendi daha önce gördüklerimizden tamamen farklı. Yaygın olan Fransız manikürünü unutun ve daha artistik dokunuşları tercih edin. Manikürünüzde kişiliğinizi yansıtın. 

Bu mevsim en moda renk kırmızı. En ünlü tasarımcılara göre kırmızı ne kadar koyulaşırsa manikür de o kadar iyi görünüyor. Tırnaklarınızda kişiliğinizi yanıştın. Yaygın uygulanan manikürden farklı olarak bazı çizimler veya renk kombinasyonlarını deneyin.

3. Sade Güzellik

Bu mevsimin makyaj trendi sade güzellik. Sade tonlar şimdi oldukça moda. Bu nedenle sade tonlardaki kozmetik ürünlerini tercih edin.

Sade göz farlarını siyah bir maskarayla birlikte kullanarak modern ve seksi görünebilirsiniz. Dudaklarınıza ruj sürmeyin. Sadece cilt tonunuza yakın bir parlatıcı kullanın.

4.Gençlik Gotikle Tanışıyor

Monokromatik görünüş, koyu renkler ve gizemli bir yüz bu cesur fakat oldukça zarif olan modayı tanımlamak için en ideal kelimeler. Marc Jacobs ve Burberry gibi tasarımcılar en son koleksiyonlarında bu gotik görünüşü tercih etmiştir.

Aksesuarlara gelince, alışılmamış şekillerdeki deri çantaları tercih edin. Piramit çantaları bu ara oldukça moda. Gardırobunuzu bu cesur aksesuarlarla güncellemekten kaçınmayın. Bu aksesuarlara uygun makyajsa koyudan da daha koyu emo renklerdir.

5. Sonuna Kadar Bilgili

Retro gösteriş ve son moda zariflik bu mükemmel görünüşün arkasındaki öneri. Antonio Berardi bilgili görünüşün cazibesini bize hatırlatan bir tasarımcı. Tasarımcının modelleri abartılı eğilimin güzel bir örneği.

 Eğer bu süper lüks ve gösterişli görünüşe sahip olmak istiyorsanız koyu mor, düzgün tırnaklar, parıldayan bir ceket ve koyu göz farkları en iyi arkadaşlarınız. Retro şapkaları seçin ve daha koyu renkleri tercih edin. Bugünlerde 40’lı yılların stilleri oldukça moda. Bu stil tüm resmi törenler için uygun.

Doç. Dr. Semih ÖZKAN

Merhaba hocam ben 20 yaşındayım penisim ereksiyon halindeyken yukari dogru çok dik oluyor ve aşağı doğru egdiyimde ağrı oluyor bunun nedeni ne olabili... devamı