Yuko Sistemi- Japon Tarzı Düz Saç

Yuko Sistemi- Japon Tarzı Düz Saç

İstediğiniz düz saçlara, Yuko saç düzleştirici sistemi sayesinde sahip olabilirsiniz. Bu sistem dünyanın her yerinde bulunabilir, ama Japonya’da ortaya çıkmıştır.

Asyalı kadınlar, özellikle Japonlar düz saçlarıyla bilinir. Ancak bazı Asyalı kadınlar saçlarındaki en küçük dalgalardan bile kurtulmak istiyorlardı. Bu yüzden Japonya’da bu sistem keşfedildi.

Bu, zaman alan bir işlem olabilir. Ama şekillendirmesi ve bakımı kolay olan güzel ve parlak saçlara sahip olmak isteyen birçok kadın için buna değebilir.

Düz saç hala modadır ve birçok kadın televizyonda gördüğü çok düz ve parlak saçlara sahip olmak istemektedir. Yuko sisteminde, kadınların saçlarındaki yoğun buklelerin ve kıvrımların ortadan kaldırılması için kimyasallar uygulanır ve daha sonra saçın sabitlenmesi için düzleştirici saç ütüleri kullanılır.

Saçın farklı kısımları olduğu ve kimyasal solüsyon uygulandığı için bu uygulama güzellik salonunda saatler sürer. Ama birçok kadın ortaya çıkan sonuçtan memnundur.

Saçların yıkanması, kurutulması, solüsyonun uygulanması, saç ütülerinin kullanılması, saçın bir kere daha durulanıp kurutulması 3-4 saat sürer. Bu saçın bir yıl boyunca dayanacağını ve eğer tekrar yaptırmak isterseniz, işlemin yine o kadar süreceğini aklınızda bulundurun.

Bugün bu işlemi yapan birçok salon bulabilirsiniz, ama taklitlere dikkat edin. Bu işlem saatler sürebilir, ancak sonunda yumuşak, parlak ve düz saçlarınız olacaktır. Bu, birçok kadın için sabahları epey zaman kazandırabilir. Çünkü bu saçı kullanmak ve bakımını yapmak kolay olacaktır.

Dikkat edilecek bir nokta vardır. İşlemden sonra saçınıza iki gün boyunca su değmemesi gerekir.

Bu işlemin olumlu yanı, hazırlanmak için aynanın önünde çok fazla zaman harcamanız gerekmemesi ve bu saçın bir yıl dayanmasıdır. Bir sürü kadın bu yöntemi kullanarak harika sonuçlar elde etmektedir ve bu yöntem çok tavsiye edilmektedir.

Eğer Yuko saç düzleştirme sistemini kullanırsanız, şekle girmeyen ve idaresi zor olan saçlardan kurtulabilir ve güzellik salonundan ipeksi, parlak, güzel saçlarla çıkabilirsiniz. Bu saçı idare etmesi kolaydır ve sabahları işe gitmek için ya da akşamları randevunuza hazırlanırken size zaman kazandırır.