Geçici vücut dövmeleri günümüzde giderek daha da popüler hale geliyor. Eskiden geçici dövmelere ulaşmak için şanslıysanız dağıtma makineleri veya yerel marketler gibi sadece birkaç kaynak bulunuyordu; fakat bu günlerde geçici dövmeler oldukça yaygındır. Küçükken geçici dövme peşinde koşmanın oldukça fantastik olduğunu düşünürdük. Eğer geçici dövmeleri doğru yapıştıramadıysanız, üzerindeki kağıdı çekmek o kadar eğlenceli olmuyordu; fakat bu bizi hiçbir zaman durdurmadı. Geçici dövmeler aynı zamanda gerçek bir dövme isteyip istemediğinize karar vermekte oldukça iyi denemelerdir.    

Geçici dövmeler birçok farklı şekil, renk ve küçükten büyüğe kadar boyutlarda bulunur. Bugün kendinizi ifade etmek için çok çeşitli geçici dövmeler mevcuttur. İstediğiniz dövmeyi seçin, bu tasarımı geçici dövme tasarımları arasında bulabilirsiniz. Geçici dövme tasarımları arasında geleneksel, ultra klas, şık ve stil sahibi modern tasarımlar yer alır. Sol omuzundaki yunus ne kadar güzel? Sorun yok. Ayak bileğinizde dikenli tele ne dersiniz? Geçici dövmeyle buna sahip olabilirsiniz. Vücudunuza grafik dövme sanatıyla bir yazı yazdırmak veya kutsal bir sembol çizdirmek de isteyebilirsiniz. Geçici dövmelerle bu da mümkün.

Kalıcı dövmelerde tamamen siyah mürekkep tasarımlarına ilişkin bir trend var. Bu tasarımları geçici dövme tasarımları arasında da bulabilirsiniz. Bu geçici dövmeleri denemeye değer; çünkü bu dövmeler oldukça çeşitlidir.

Kabile & Kelt tasarımları oldukça popülerdir ve bu tasarımlarda geçici dövmeler arasında yer alır. Bu gibi geleneksel tasarımları kalıcı olarak vücudunuza yaptırmadan önce, geçici dövmeleri deneyebilirsiniz. En azından kendinizi tanımlayacağınız bir şeyler, kalıcı bir dövme seçmeniz için önemlidir. Geçici dövmeler sayesinde farklı tasarımlardaki dövmeleri deneme lüksüne sahip olursunuz ve yaşamınız boyunca taşıyacağınız gerçek bir tasarımın üzerinizde nasıl duracağını endişelenmeden deneyebilirsiniz. 

Vücudunuza gerçek bir dövme yaptırmadan önce kendi geçici dövme tasarımlarınızı yapmanızı sağlayacak paketler marketlerde bulunur. Harika değil mi? Paketin içerisindeki malzemelerle kendi dövmenizi tasarlayın, ardından vücudunuzda dövme yaptırmak istediğiniz bölgeye bu tasarımı uygulayın. En önemlisi de geçici dövme tasarımları oldukça eğlencelidir ve herkes gerçek bir dövme yaptırma kararı almadan önce bu geçici dövmeleri deneyebilir.

Op. Dr. Korkut ARSLAN

Geçici kızlık zarı fiyatı.ve ne kadar garantili olduğu hakkında bilgi almak istiyorum.... devamı