İş veya okul hayatınız bir türlü istediğiniz gibi gitmiyor ve içinizdeki o dev potansiyeli harekete geçiremiyorsanız konsantrasyonunuzu arttıracak basit yöntemlere ihtiyacınız var demektir! İşte sizler için derlediğimiz konsantrasyonunuzu arttıracak yöntemler;

Düzenli Uyku 
Düzenli uyku gün içerisinde enerjinizin sabit kalmasına yardımcı olur ve yoğunlaşma problemlerinizi gidermenize destek olur. Günde 8 saat uyuduğunuzdan emin olun!
Dengeli Beslenmek
Konsantrasyon problemi yaşıyorsanız bunun sebebi gün içerisinde öğün atlamak veya öğünlerde gereğinden fazla yemek olabilir. Dengeli beslenerek ve bol su tüketerek yoğunlaşma problemlerinizi yenebilirsiniz.

Alkol Miktarına Dikkat
Hafta içi alkolden uzak durmak sabahları erken saatte kalkmanızı ve dinç uyanmanızı sağlar. Özel davetler ve organizasyonlara katılmanız gerekiyorsa da miktarına dikkat etmelisiniz!

Düzenli Olarak Egzersiz Yapın
Sabahları erken saatlerde kısa süreli yürüyüşler veya ev içerisinde okula veya işe gitmeden önce yapacağınız egzersiz gün içerisinde kendinizi hem dinç hem de mutlu hissetmenizi sağlar.

Prof. Dr. Kaan AYDOS

Kaan bey merabalar; 1 yıldır denememize rağmen çocuk sahibi olamadık. Eşime Varikosel teşhisi kondu ve ameliyat olmasi gerekiyor dendi ve ameliyat kon... devamı