Makyaj, bir kadının kendisini iyi hissetmesi için çikolata yemek, göbeğini kapatmak için uzun elbiseler giyerek istenmeyen bölgeleri saklamak gibi mükemmel bir araçtır.

İyi bir kıyafet ve saç iyi bir makyajla tamamlanır ya da tam tersi. Sonbaharda makyaj gösterişli ve görkemli.

Gözlerle işe başlayalım. İyi bir göz makyajıyla mükemmel etkili bir görünüş elde edilebilir. Sonbaharda hafif duman etkili gözler için gözlerin altına göz kalemi kullanmak moda.

Bu farklı bir haber olmasa da göz kalemi sürme şekli farklı. Bu kez göz kalemini kirpiklerinize daha yalın ve yoğun çekmek, gözlerinize yumuşak ve seksi bir görüntü kazandıracaktır.

Gözlerinizde dumanlı ve gizemli etkiyi yakaladıktan sonra daha gür ve güzel kirpikleri deneyebilirsiniz.

Kendi kirpiklerinizin yanı sıra mücevherler, renkler ve tüylerle birlikte tasarlanan görkemli kirpikler de bu sonbaharda moda. Bu kirpikler partiler için denemeye değer. Göz farlarında menekşe rengi ve parlak göz farları en gözde tonlar.

Konu dudaklar olduğunda bu sonbaharda en popüler renk yine kırmızı. Kırmızı ruj yanında pürüzsüz cilt, doğal fondöten ve ön plana çıkarılmış gözler sizi harika gösterecektir.

Bununla birlikte kırmızı dudaklar tam göz makyajıyla iyi durmaz. Göz makyajını sevenler için daha ten rengindeki dudaklar bu sonbaharda durumu dengelemek için moda.

Bu sonbaharda makyaj trendi görkemli olarak adlandırılabilir. Eski temizlemek ürünlerinizi ve fondötenlerinizi saklarken, kendinizi her zamanki gibi iyi ve çekici hissetmek için bu sonbaharda makyaj çantanızda kaçınılmaz olan yeni parıltılı makyaj ürünlerine de yer verin.  

İLGİLİ MAKALE

Dikkat Çekici Kaşlar

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

Sayın Dr. Günnur Önarslan, Göz kapağımda her iki gözde olmak üzere kızarıklık, kaşıntı,pullanma ve göz kapağı şişmesi var. Göz kapağımın iç kısmında ... devamı