1. Klasik Dalgalı Saçlar

Bu saç stilini tanımlayan iki kelime vardır: dalgalı ve romantik. 70’li yıllardan ilham alan bu saç stili hala modadır ve uzun saçlı kızlar için çok uygundur.

Özellikle saçlarınız doğal rengindeyseHollywoodsaç stili de çok klastır.

2. Düz ve Şık

Düz saç modelinin hiç bir zaman modası geçmemiştir, ama bu sonbahar düz saçlar çok daha moda. Bu saç tarzı, her saç türüne ve yüz şekline mükemmel şekilde uyum sağlar ve size modern, çekici bir görünüm verir.

3. Romantik Topuzlar

Bu saç modelini en iyi tanımlayan iki kelime “doğal” ve “zarif”tir.Eğersaçlarınız uzun ise, bu model, sonbahar için uygundur.Hollywoodünlüleri bile bu büyüleyici saç stilinden etkilenmişlerdir. İspanyol aktrist Penelope Cruz, kırmızı halıda bu romantik topuz modelini tercihedenünlülerden biriydi.

4. Havalı At Kuyrukları

At kuyrukları, birkaç yıldan beri moda dünyasına hakim durumdadır. Ama bu sezon, at kuyrukları hiç olmadığı kadar modadır. Bu saç modeli her gün için uygundur. Çünkü şık ve klastır.

5. Yarısı Arkaya Doğru Toplanmış Saçlar

Bu modern saç stili bazı ünlü tasarımcıların son koleksiyonlarında kullanılmıştır. Bu saç şekli, sadece bir saç modeliyle klas olunabileceğini göstermektedir.

Saçlar düzleştirilmiştir. Bu saç modeli şık bir görünüm ve olağanüstü bir çekicilik verir.

6. Bukleler

Bu sezon bu saç stilinde bazı değişiklikler vardır. Bu modelin iyi tarafı sadece düz saçlar için değil, her saç tipi için uygun olmasıdır.

Kıvırcık saçlı kızlar da bu göz alıcı ve zarif saç modelini tercih edebilir. Bu saç stili, Fransız mucizesi olarak da adlandırılır.

7. Dağınık Tarzda Toplanmış Saçlar

Bu saç modeli çok modadır ve her tür saç için uygundur. Modellerin büyük bir kısmı bu saç modelini tercih eder.Bu saç stili rahattır ve günlük bir saç olarak kullanılabilir; ayrıca resmi durumlar için de tercih edilebilir.

8. Yanda Toplanmış Saçlar

 

Bu sonbahar kırmızı halı için tercih edilen saç modeli budur. Şık ve resmidir, ayrıca her türlü saç için uygundur. Eğer bu modeli denemeden önce saçlarınızı düzleştirirseniz, şık ve çekici bir görünüm elde etmeniz garanti olacaktır.

Uzm. Dr. Günnur ÖNARSLAN

Merhaba,dr.hanım ben 26 yaşındayım benim çok gür ve uzun sağlıklı saçlarım vardı,kesim yaptırdım kesimden sonra aşırı dökülmeye başladı ve gür olan sa... devamı