Eğer gün boyu iş için koşturup kendinize zaman ayırmamış olmanıza rağmen gece için özel bir planınız varsa, yaşınızı ele veren izlerden kolayca kurtulmak için şu yedi basit ipucunu uygulamayı deneyebilirsiniz.

  1. Göz kreminizi buzdolabında bulundurun. Bu şekilde kreminiz fazladan yenileme gücüne sahip olur. Ayrıca soğuk, kan damarlarınızın daralmasına yardımcı olacak şekilde bir etki yaratacağı için kabarıklık ve şişliklerden daha etkin biçimde korunmanıza yardımcı olacaktır.
  2. Saçlarınız için evde uygulayabileceğiniz bir parlatıcı kullanın. Bu sayede saçlarınızın ışıltısı ile birlikte yüzünüzün olumlu detayları da ön plana çıkmış olacaktır. Başınızı çevreleyen parlak saçlar ile yüzünüz daha fazla ışıldar.
  3. Kaşların yüzü çerçevelediği söylenir.  Bu yüzden bir dakikanızı ayırın ve kaşlarınızın çevresini düzene sokun. Yerli yerinde gözükmeyen tüyleri alarak onlardan kurtulun. Boşlukları doldurmak ve duruşa anlam kazandırmak için bir kaş kalemi kullanarak seyrek bölgeleri düzenleyin.
  4. Gergin ve doğru renk tonunda bir cilde sahip olmak için sıkılaştırıcı krem ??veya vücut jeli kullanın.
  5. Katlı bir saç stili tercih edin; bu sayede saçlarınızın kolayca şekil almasını ve ilginç gözükmesini sağlarsınız.
  6. Cildinize hoş bir pembelik katmak için tempolu bir yürüyüş yaparak metabolizmanızı hızlandırın.
  7. Genç ve hoş bir görünüm için, tırnaklarınızı kısa tutun ve bir cila yardımıyla parlaklık kazandırın.

Prof. Dr. Kaan AYDOS

Merhaba hocam biz 12 yıllık evliyiz çocuğumuz olmadı 3 tüp bebek denememiz oldu negatif sonuçlandı gereken bütün testleri yaptirdik yüzde otuz dokuz ... devamı