Hiç Yaşlanmayan Erkekler

Sıradan bir insan için gençlik 15-25 yaş arasında son bulurken ünlü oyuncular için bu durum 40’lı yaşların sonuna dek devam etmesi gereken bir süreç. Kamera karşında geçen bir hayatı tercih eden insanlar için hiç şüphesiz önem sıralamasında güzellik ve sağlık başı çekmektedir. Peki, nasıl oluyor da 40’larında bir erkek hala son derece sexy ve etkileyici görünebiliyor. 
Sizler için ünlü erkeklerin genç kalma formüllerini araştırdık;

Hugh Jackman

44 yaşındaki Avusturalyalı oyuncu Hugh Jackman hala kadınların hayranlıkla izlediği bir oyuncu olmayı başaran isimlerden. Jackman’nın sırrı oldukça basit: spor ve dans. Düzenli olarak koşu, yüzme ve boks antrenmanları olan ünlü oyuncu aynı zamanda Broadway’de dans ediyor. Fit kalmasındaki püf noktanın eğlenceli hale getirmek ve keyif almak olduğunu vurgulayan oyuncuyu uzun bir süre daha yaşlandığına tanık olamayacaksınız.

George Clooney

People dergisi tarafından 1997 ve 2006 yılında Yaşayan En Seksi Erkek olarak gösterilen George Clooney en son Gravity filminde kameralar karşısına geçmişti. 51 yaşında hala cool ve yakışıklı görünmeyi başaran George Clooney erkeklerin imrendiği bir figür olmayı nasıl mı başarıyor? Yoga ile fiziksel ve mental olarak kendini yaşından çok daha genç ve mutlu hisseden oyuncu yaşlanmayı bu şekilde erteliyor.

Will Smith

Will Smith için bir yaş tahmininde bulunun desek sanırım 30’larında dersiniz.44 yaşındaki oyuncunun yaşlanma süreci durdurulmuş gibi adeta. Sağlıklı ve genç görünümünün sırrını her gün sabah koşu yaparak ve gün içerisinde mutlaka kitap okuyarak zihnini geliştirmeye vakit ayırdığını söylüyor.

Brad Pitt

Kadınların en çok beğendiği Amerikalı aktörlerden biri olan Brad Pitt George Clooney gibi iki kez People dergisi tarafından Yaşayan En Seksi Erkek olarak gösterilmiştir. 49 yaşındaki oyuncunun gençlik sırrı temelinde mutlu aile yaşantısı ve 6 çocuğu ile vakit geçirirken oynadığı oyunlar Pitt’i psikolojik olarak güçlendiriyor. Fiziksel olarak da fit olmasını sağlayan sağlıklı beslenmesi ve vakit buldukça sörf yapıyor olması genç kalmasında büyük rol oynuyor.

Mustafa Sandal

2012 yılında P&G sponsorluğunda Londra Olimpiyatları Elçisi olan Mustafa Sandal sigara ve alkolden uzak durarak günde 3 saat spor yapıyor. Sporu alışkanlıktan öte bağımlılık haline getirdiğini söyleyen sanatçının 43 yaşında olduğuna inanabiliyor musunuz?

Murat Boz

Türkiye’de genç kitleler tarafından beğenilen yakışıklı sanatçı Murat Boz hafta 3 gün vücut çalışıyor ve kardiyo ile destekleyerek fit kalıyor. 33 yaşındaki sanatçı henüz 20’lerinde gibi gözüküyor.

Op. Dr. Aytun AKTAN

merhaba ben 16 yaşında bit genç kızım henüz adet dönemim olmamasına rağmen masturbasyon yaptım ve kan geldi sizce kızlığım bozulmuşmudur ? biraz acil!... devamı