Pratik Yöntemlerle Kilo Vermenin Yolları

Pratik Yöntemlerle Kilo Vermenin Yolları
Yoğun tempo bir işiniz veya zorlayıcı ders saatleriniz enerjinizi tükettiği için egzersiz yapmak zor geliyorsa sizler için araştırdığımız son derece pratik ve kolay yöntemleri deneyerek istediğiniz kiloya kolayca ulaşabilirsiniz.
Hula Hop Çevirme 
Çocukken büyük bir zevkle renk renk bele geçirilen hula hopların 30 dakikada tam 300 kalori yaktırdığını biliyor muydunuz? İşte bu hem eğlenceli hem de pratik olan yöntemle haftada 2100 kalori yakabilirsiniz. 

İp Atlama
Her yaşta yapılabilecek olan ip atlama egzersizi 30 dakikada 340 kalori yaktırır. Temponuzu yavaş yavaş hızlandırmak ve ip atlama sürenizi bölmek 30 dakikayı rahatça tamamlamanızı sağlar.

Koşma
Evden okula, evden işe veya tam tersi kısa mesafeleri tempolu koşularla tamamlayabilirsiniz. 30 dakika koşu 374 kalori yaktırır. 

Dans Etme
Sabah uyandığınızda işe veya okula gitmeden önce hem güne güzel başlamanızı sağlayacak hem de 221 kalori yaktıracak bir egzersiz biliyoruz desek? Dans etmek hem eğleceli hem de pratik oluşuyla en çok tavsiye edilen yöntemlerdendir, siz de sevdiğiniz bir müziği açıp 30 dakika boyunca dans edin!

Hızlı Tempo Yürüyüş
Kısa mesafeleri yürümeye ne dersiniz? Hızlı ve tempolu yürüyüşler 30 dakikada 170 kalori yakmanızı sağlar.

  • Kilo Vermenin Yolları
  • Pratik
  • Pratik Yöntemler
  • Pratik Yöntemlerle Kilo Verme
  • Pratik Yöntemlerle Kilo Vermenin Yolları