Gün içerisinde almamız gereken minimum su 2,5 litredir ancak bu rakam günlük aktivitelere göre de artabilir. Vücut kaybettiği kadar su almadığı takdirde yorgunluk, baş ağrısı, sindirim problemleri, ödem ve benzeri çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Eğer günde 1 litre bile su içemiyorum diyenlerdenseniz gelin suyunuzu içilmesi keyifli hale getirelim, işte sizler için hazırladığımız küçük hileler;

Tarçın Çubuğu
Daha önce bitki çaylarınıza tat katması amacıyla tarçın çubukları kullanmış olabilirsiniz ancak eğer denemediyseniz sizlere sıcak yaz günlerinde buzlu, soğuk kış günlerinde bir bardak sıcak suyun içine atarak aromasını bırakmasını beklemenizi ve daha sonra içmenizi tavsiye ediyoruz.

Meyve Dilimleri
Suyunuza en güzel aromayı elbette doğal meyveler verecektir. Bir dilim elma, limon veya çilek nasıl bir tat yakalamak istediğinize bağlı olarak bu tarifi çeşitlendirebilirsiniz.

Bitki Yaprakları
Bir iki yaprak nane veya fesleğeni suyunuzun içine bırakın, beklettikçe aromasını bırakacak olan bu bitkiler sizlere ferah bir nefes sağlar.

Kahve Çekirdekleri
Eğer kahve sizin için bir tutkuysa ve gün içerisinde sıvı alımını sadece kahve üzerinden yapmaya çalışıyorsanız işte size güzel bir fikir! Kahve çekirdeklerini suyunuzun içine atın ve biraz bekleyin. Kahve kokusunu hafiften alacak ve suyunuzun tadı size çok daha güzel gelecektir.

Uzm. Dr. Cenk Kiper

17 yasimdayim 18 olucam cok yakinda.Kendimi bildim bileli penisimde derimin altinda ten renginde kucuk noktalar var.Penisin kokunde biraz var penisin ... devamı